УКРПОШТА - ТАМ, ДЕ ПОТРIБНО ВАМ!
Поштовий міні-маркет 
КаталогДоставкаОплатаГарантіїІнформація покупцюКонтактиЗворотній зв'зокукраїнська englishгривня долар евро1$ = 27.05 грн., 1€ = 28.64 грн. 

1.Самовивіз
( Послуга надається у м.Києві )

Замовлена продукція надсилається протягом 3 днів до Магазину № 34 (вул.Старокиївська, 8/12, м.Київ, 03055, тел.489-11-33). За отриманням продукції у тижневий термін необхідно звернутися з документом, що посвідчує особу детальніше, за адресою: вул.Старокиївська, 8/12, м.Київ, 03055, Магазин № 34.

2.Пересилання замовленої продукції поштовим відправленням з оголошенною цінністю, з описом вкладення детальніше за вказаною адресою
( Послуга надається на території України та за її межами )

У межах України.

Замовлена продукція надсилається протягом 3 днів за вказаною адресою поштовим відправленням з оголошенною цінністю, з описом вкладення. При надходженні відправлення до адресного об`єкту поштового зв”язку , про його надходження в поштову абонентську скриньку буде вкладено повідомлення ф.22. детальніше. За отриманням продукції необхідно звернутися протягом одного місяця до адресного об`єкту поштового зв`язку з повідомленням ф.22 та документом, що посвідчує особу детальніше.

3. Доставка кур`єром
( Послуга надається у м.Києві, обласних та частково районних центрах України детальніше )

Замовлена продукція доставляється кур`єром у вигляді відправлення “Кур`єрська доставка” детальніше безпосередньо до місця вручення (домашня адреса/офіс тощо), після обумовлення за вказаним Замовником телефоном (стаціонарний номер) дати та часу доставки.

Розробка 2007-2016 ЦІТ КМД УДППЗ "Укрпошта"